Václav Fiala  -  Milenci

Aktuální kupující: 0126

Václav Fiala (*15.07.1896 †25.06.1980)

Identifikační číslo: 3551

litografie, signováno PD, číslováno 13/15, rozměr 14 x 21 cm, volný list

Vyvolávací cena: 200Kč