Jaroslava Pešicová  -  Dívka s mašlí / Netopýři

Aukce je již uzavřena dne: 18.04.2024 21:55:00

Jaroslava Pešicová (*30.12.1935 †30.08.2015)

Identifikační číslo: 17377

2x litografie, každá signována, číslováno, rozměr 55 x 40 cm a 29 x 25 cm, volné listy

Vyvolávací cena: 1900Kč