Jiří Slíva  -  Pes na paletě

Aktuální cena: 59000

Jiří Slíva (*04.07.1947 )

Identifikační číslo: 16650

olej, sololit, rok 1998, signováno PD, rozměr 50 x 45 cm, rám, dílo z ateliéru autora, vystaveno Praha 2022

Vyvolávací cena: 25000Kč