Josef Čapek  -  Žebrák

Aktuální cena: 7100
Aktuální kupující: 1042

Josef Čapek (*23.03.1887 †14.04.1945)

Identifikační číslo: 17707

linoryt, rok 1918, signováno PD, rozměr 24,5 x 17 cm, rámováno, soupis díla: KG 83

Vyvolávací cena: 2000Kč