Cyril Bouda  -  Zátiší s krevetami a citronem

Aukce je již uzavřena dne: 17.04.2024 20:50:00

Cyril Bouda (*14.11.1901 †29.08.1984)

Identifikační číslo: 15798

litografie, rok 1953, signováno PD, rozměr 22 x 27,5 cm, rám

Vyvolávací cena: 2200Kč