Kamil Lhoták  -  ABCD

Aktuální cena: 11900

Identifikační číslo: 18069

litografie, rok 1972, signováno PD, rozměr 37,5 x 27 cm, rám, soupis Šteffek G 406

Vyvolávací cena: 9900Kč