Jiří Anderle  -  Nekonečno a dívka

Aktuální cena: 60100
Aktuální kupující: 0732

Jiří Anderle (*14.09.1936 )

Identifikační číslo: 18084

akryl, tužka, plátno, rok 2019, signováno PD, rozměr 30 x 25 cm, soupis č. 149, dílo z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 19000Kč