Irena Dědičová  -  4 milliards á Anneés V.

Aukce je již uzavřena dne: 17.04.2024 20:15:00

Irena Dědičová (*12.02.1932 †31.12.1987)

Identifikační číslo: 14638

2x akvarel, tuš, papír, rok 1986, každý list signován, rozměr 2x 23 x 27 cm, rám, vystaveno Praha 2019

Vyvolávací cena: 1900Kč