František Gross  -  Strojky

Aktuální cena: 3300
Aktuální kupující: 0857

Identifikační číslo: 15945

tužka, pero, akvarel, papír, signováno PN, rozměr 15 x 18 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 500Kč