Tomáš Bím  -  Noční hlídka

Aktuální cena: 6700
Aktuální kupující: 0589

Tomáš Bím (*12.11.1946 )

Identifikační číslo: 8445

litografie, signováno DU, číslováno 50/65, rok 2005, rozměr 60,5 x 42,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 6700Kč