Rudolf Kremlička  -  Sedící žena

Aukce je již uzavřena dne: 23.06.2022 22:30:00

Rudolf Kremlička (*19.06.1886 †03.06.1932)

Identifikační číslo: 12975

litografie, signováno PD, rozměr papíru 22 x 16 cm, volný list

Vyvolávací cena: 800Kč