Tomáš Bím  -  Ku..a

Aukce je již uzavřena dne: 23.06.2022 22:10:00

Tomáš Bím (*12.11.1946 )

Identifikační číslo: 12129

litografie, rok 2017, signováno DU, číslováno 63/130, rozměr 16,5 x 10 cm, volný list

Vyvolávací cena: 700Kč