Adolf Born  -  Adam, Eva a had

Aktuální cena: 150000
Aktuální kupující: 0329

Adolf Born (*12.06.1930 †22.05.2016)

Identifikační číslo: 16327

olej, plstěný klobouk, rok 1994, signováno PD, rozměr 43 x 40 x 14 cm, rámováno v plexi krabici

Vyvolávací cena: 55000Kč