Josef Istler  -  Motýl Smrtihlav

Aktuální cena: 315000

Josef Istler (*21.12.1919 †19.06.2000)

Identifikační číslo: 7113

olej, sololit, rok 1949, signováno DU, rozměr 35 x 40,5 cm, rám. Vystaveno: 1/Museum Kampa Nadace Jana a Medy Mládkových, 10/7/2016-15/1/2017, 2/ Výstava: Tenkrát v Evropě, čeští umělci v totalitních režimech 1938-1953 Západočeská galerie v Plzni, 22/9/2017-21/1/2018, dílo z významné sbírky

Vyvolávací cena: 190000Kč