Tomáš Bím  -  Balon

Aktuální kupující: 0081

Tomáš Bím (*12.11.1946 )

Identifikační číslo: 1750

litografie, rok 2009, signováno PD, číslováno 69/110, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 500Kč