Alfons Mucha  -  Figures decoratives

Aktuální cena: 2600
Aktuální kupující: 0951

Alfons Mucha (*24.07.1860 †14.07.1939)

Identifikační číslo: 16294

litografie, rok 1905, značeno v kameni, rozměr 45 x 33 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2500Kč