Zdeněk Sklenář  -  František Hrubín - Černá denice

Aktuální cena: 4600
Aktuální kupující: 0664

Zdeněk Sklenář (*15.04.1910 †19.04.1986)

Identifikační číslo: 16279

2x litografie, básně Františka Hrubína, rok 1968, každá signovaná, rozměr 2x 29,5 x 18 cm

Vyvolávací cena: 2500Kč