Jan Zrzavý  -  Benátky

Aktuální cena: 14000
Aktuální kupující: 0951

Identifikační číslo: 8598

lept, rok 1974, signováno LD, rozměr 9,5 x 14,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2014-15, modrá varianta

Vyvolávací cena: 11500Kč