Jiří Slíva  -  Vietnamese Jazz Café

Aktuální kupující: 0107

Jiří Slíva (*04.07.1947 )

Identifikační číslo: 13929

litografie, rok 2018, signováno PD, číslováno 40/45, rozměr 43 x 32 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2500Kč