Aleš Lamr  -  Aleš Lamr - Rvačka

Aukce je již uzavřena dne: 31.03.2022 21:55:00

Aleš Lamr (*12.06.1943 †16.02.2024)

Identifikační číslo: 81

tuš, akvarel, ruční papír, rok 1985, signováno DU, rozměr 41 x 58 cm, volný list

Vyvolávací cena: 11000Kč