František Gross  -  Slavnost v laguně

Aktuální cena: 5500
Aktuální kupující: 0426

Identifikační číslo: 886

litografie, rok 1968, signováno PD, soupis díla str. 124 č. 299, rozměr 34 x 62 cm, volný list

Vyvolávací cena: 4200Kč