Ota Janeček  -  Staré jabloně

Aktuální cena: 10500
Aktuální kupující: 0901

Ota Janeček (*15.08.1919 †01.07.1996)

Identifikační číslo: 16133

litografie, signováno PD, číslováno 23/30, rozměr 32 x 49 cm, volný list

Vyvolávací cena: 9000Kč