Pravoslav Kotík  -  Na návsi

Aktuální cena: 900

Pravoslav Kotík (*01.05.1889 †14.01.1970)

Identifikační číslo: 16138

akvarel, papír, rok 1952, signováno DU, rozměr 23 x 36,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 500Kč