Vladimír Suchánek  -  Bohuslav Martinů

Aktuální cena: 1100
Aktuální kupující: 0943

Vladimír Suchánek (*12.02.1933 †25.01.2021)

Identifikační číslo: 16137

litografie, rok 1990, signováno DU, číslováno 20/125, rozměr 16,5 x 11 cm, kniha

Vyvolávací cena: 400Kč