Josef Šíma  -  Milánská pláň

Aktuální cena: 1290000
Aktuální kupující: 0034

Josef Šíma (*18.03.1891 †24.07.1971)

Identifikační číslo: 3370

olej, plátno, rok 1963, signováno PD, rozměr 19 x 33 cm, rám, vystaveno Praha 2011, dílo z významné sbírky

Vyvolávací cena: 90000Kč