Stanislav Holý  -  Vypravěči vtipů

Aktuální cena: 4400

Stanislav Holý (*25.02.1943 †14.08.1998)

Identifikační číslo: 16135

litografie, signováno DU, číslováno 20/50, rozměr 65 x 50 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2900Kč