Jitka Válová  -  Postavy

Aktuální kupující: 0096

Jitka Válová (*13.12.1922 †27.03.2011)

Identifikační číslo: 16152

litografie, rok 2009, signováno PD, číslováno 100/100, rozměr 48,5 x 33 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2500Kč