Aleš Lamr  -  Hořící keř

Aktuální cena: 2700

Aleš Lamr (*12.06.1943 †16.02.2024)

Identifikační číslo: 15711

litografie, rok 1991, signováno PD, číslováno 2/100, rozměr 37 x 26 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1900Kč