Kamila Ženatá  -  Kosmické vlnění I.

Aukce je již uzavřena dne: 16.12.2021 22:05:00

Kamila Ženatá (*26.12.1953 )

Identifikační číslo: 15816

olej, plátno, rok 2021, signováno DU, rozměr 60 x 60 cm, dílo z atelieru autora

Vyvolávací cena: 14500Kč