Tomáš Bím  -  Na louce

Aktuální cena: 600
Aktuální kupující: 0096

Tomáš Bím (*12.11.1946 )

Identifikační číslo: 2766

litografie, signováno DU, číslováno 20/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 500Kč