Josef Liesler  -  Rybí zátiší

Aukce je již uzavřena dne: 02.11.2015 20:25:00

Josef Liesler (*19.09.1912 †23.08.2005)

Identifikační číslo: 3206

litografie, rok 1980, signováno DU, číslováno 118/125, vzadu popis, rozměr 50,4 x 36,3 cm

Vyvolávací cena: 3000Kč