Oldřich Jelen  -  Cestovatel

Aukce je již uzavřena dne: 16.12.2021 20:40:00

Oldřich Jelen (*25.02.1961 )

Identifikační číslo: 13505

litografie, rok 2008, signováno PD, číslováno 161/414, rozměr 21,5 x 21,5 cm, volný list, dílo z atelieru autora

Vyvolávací cena: 1700Kč