Josef Lada  -  Koledníci

Aktuální cena: 19900
Aktuální kupující: 1008

Josef Lada (*17.12.1887 †14.12.1957)

Identifikační číslo: 15048

barevná litografie, rok 1936, signováno PD, rozměr 28,5 x 17 cm, volný list

Vyvolávací cena: 9900Kč