Bohumír Matal  -  Brno

Aukce je již uzavřena dne: 16.12.2021 20:05:00

Bohumír Matal (*13.01.1922 †07.07.1988)

Identifikační číslo: 15846

litografie, rok 1949, signováno PD, rozměr 46 x 29 cm, rám

Vyvolávací cena: 3900Kč