Jaroslav Šerých  -  V útlém místě

Aktuální kupující: 0822

Jaroslav Šerých (*27.02.1928 †23.03.2014)

Identifikační číslo: 14886

olej, plátno, rok 1996, signováno LD, rozměr 35 x 40 cm, rám, vystaveno Praha 2020

Vyvolávací cena: 19000Kč