Oldřich Kulhánek  -  PF 2005 a PF 2004

Aukce je již uzavřena dne: 13.10.2021 22:30:00

Oldřich Kulhánek (*26.02.1940 †28.01.2013)

Identifikační číslo: 14585

2X litografie, rok 2004-2005, obě signovány DU, rozměr 2x 18 x 6,2 cm, volné listy

Vyvolávací cena: 800Kč