Oldřich Kulhánek  -  Jan Hus

Oldřich Kulhánek (*26.02.1940 †28.01.2013)

Identifikační číslo: 14443

litografie, rok 2010, signováno DU, aut. tisk, rozměr 31 x 17 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2100Kč