Josef Tockstein  -  Vesnice

Aukce je již uzavřena dne: 11.03.2021 21:20:00

Josef Tockstein (*10.01.1912 †13.03.1992)

Identifikační číslo: 15385

akvarel, papír, rok 1966, signováno PD, oboustranná malba, vzadu pozůstalostní razítko K 1043, rozměr 29,5 x 42 cm, volný list

Vyvolávací cena: 300Kč