Jan Vyčítal  -  Je libo pivo ?

Aktuální kupující: 0714

Jan Vyčítal (*08.03.1942 †01.03.2020)

Identifikační číslo: 12206

akvarel, tuš, papír, signováno DU, rozměr 17 x 24 cm, rám

Vyvolávací cena: 3700Kč