Otakar Kubín ( Othon Coubine )  -  Kytice

Aukce je již uzavřena dne: 10.03.2021 21:45:00

Otakar Kubín ( Othon Coubine ) (*22.10.1883 †07.10.1969)

Identifikační číslo: 15380

litografie, rok 1959, signováno PD, číslováno 500/77, rozměr 46 x 37,5 cm, soupis grafického díla J.Siblík č. 122, str. 203, rám

Vyvolávací cena: 5000Kč