Kamil Lhoták  -  Jehlan a míč

Aktuální cena: 325000
Aktuální kupující: 0747

Identifikační číslo: 14937

olej, lepenka, rok 1977, signováno LD, rozměr 25 x 35 cm, rám, soupis obrazového díla Kamila Lhotáka číslo 1797/23, vystaveno Praha 2020

Vyvolávací cena: 120000Kč