Kamil Lhoták  -  Pařížská nároží

Aktuální cena: 2800
Aktuální kupující: 0183

Identifikační číslo: 10685

9x litografie, rok 1958, 2 litografie signovány, vydal Hollar, Praha, rozměr od 5 x 14 cm do 18 x 14 cm

Vyvolávací cena: 1500Kč