Jan Zrzavý  -  Benátky

Aktuální cena: 14700
Aktuální kupující: 0406

Identifikační číslo: 5335

lept, rok 1974, signováno PD a monogramem v desce, rozměr 9,7 x 14, 5 cm, rámováno, soupis Dvořák č. 40

Vyvolávací cena: 11700Kč