Salvador Dalí  -  Le Cheval de la mort

Aukce bude ukončena: 09.03.2021 20:35:00

Salvador Dalí (*11.05.1904 †23.01.1989)

Identifikační číslo: 11313

litografie, rok 1983, signováno DU, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1268, rozměr 41 x 30 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2000Kč