Jan Zrzavý  -  Najáda

Aktuální cena: 14900
Aktuální kupující: 1008

Identifikační číslo: 15807

litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list, soupis č. 33

Vyvolávací cena: 9900Kč