Josef Šíma  -  Krystal

Aktuální cena: 11500

Josef Šíma (*18.03.1891 †24.07.1971)

Identifikační číslo: 13685

lept, rok 1967, signováno PD, rozměr 18 x 13 cm, rámováno, vystaveno Praha 2019

Vyvolávací cena: 4900Kč