František Gross  -  Stožáry

Aukce bude ukončena: 15.12.2020 20:45:00

Identifikační číslo: 5616

akvarel, tužka, karton, signováno PD, rozměr 24,5 x 34,5 cm, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 1000Kč