František Hudeček  -  Noční chodec

Aukce bude ukončena: 15.12.2020 20:40:00

Aktuální cena: 6300

František Hudeček (*07.04.1909 †13.05.1990)

Identifikační číslo: 15237

lept, rok 1945, signováno PD, rozměr 29,5 x 23,5 cm, volný list, mírně poškozeno

Vyvolávací cena: 6300Kč