Josef Liesler  -  Malíř a můza

Aktuální cena: 3400
Aktuální kupující: 0329

Josef Liesler (*19.09.1912 †23.08.2005)

Identifikační číslo: 15135

litografie, rok 1990, signováno PD, číslováno 142/145, rozměr 43,5 x 32,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1500Kč