Jiří Slíva  -  Divadelní kobyla

Poaukční prodej

Poaukční prodej bude ukončen: 29.11.2020 00:00:00

Aktuální rezervace:

Jiří Slíva (*04.07.1947 )

Identifikační číslo: 15070

litografie, signováno PD, číslováno 20/100, rozměr 37,5 x 28 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1000Kč